1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uzmanlar için çok önemli

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Ben zaten bu şekilde çalışıyorum ayrıca neyi nasıl yapmam gerektiğini çok iyi biliyorum;tekrar altını çizmeniz gerekmez.Kanun max. süreyi belirlemiş ama siz yapabileceğiniz kadarını alırsınız,illa 217 saate tamamlamak zorunda değilsiniz.
  2. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    ben sizin şahsına munasır bir şey soylemedim, yanlış anlamayın ben sonuçta bu soylediklerimin hiç birinden mesul değilim ben uzman değilim, ama yeni belge alan arkadaşlarımız sizlerin tecrubelerine istinaden yol alırllarken eksik bilgilendirmeler onların canlarının yanmasına sebep olacak.
  3. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Belki ben yanlış anladım neyse de insanlar uzmanlık eğitimi süresince ne yapmaları gerektiğini öğreniyorlar;öğrenmeliler.Neye talip olduklarını sorumluluklarının ne olduğunu iyi bilmeliler.Ben şuanda 1 yeraltı kömür ocağı ve 2 ambalaj fabrikasında uzmanlık yapıyorum,aylık 5000 tl de verseler ilave bir iş daha yapamam,çünkü ben aynı zamanda teknik nezaretçilik de yapıyorum.Ama tek işim uzmanlık olsaydı tüm süremi dolduracak kadar anlaşma yapar(eğer mümkünse)ve en iyisini yapmak için uğraşırdım.Sizde korkmayın bahsettiğiniz şeyler gerçekten zor değil, risk analizi öyle heran yenilenecek diye bir şey yok.Bir iş kazası olursa sadece ilgili birimde sorun vardır değiştirirsiniz,acil durum planı da eğer görevli kişi çıkmışsa yerine yenisini atarsınız.Sonuç olarak eğer anlaştığınız yer sizi kabullenmişse işiniz zor ama imkansız değil.Hatta inanın tek işim bu olsa özellikle değişik sektörlerde görev yapmak isterdim,zira insanın ufku çok açılıyor.