1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Vali gözetiminde denetlemeler!-paradigma

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Resul Akdeniz tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. alara başar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  sağol. nerenin müfettişi olduğu önemli değil, önemli olan denetlemeye geldiği işi bilen birinin olması, işte senin örnekte olduğu gibi adam anlamadığı işi denetlemeye gidince saçmalardan seçmeler sunuyorki, cahilliğini gizleyebilsin, işin gücün yok bunlarla uğraşıyorsun, hadi kendine vazife çıkarmış, be adam bari oku araştırda gidip rezil olma.
 2. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  Valilikler illerde kamu kurumları arasında koordinasyonu sağlar, valiliklerin bu tip denetim yapabilecek teknik personeli yoktur, yasal zeminde bu denetimler yapılıyorsa diğer kurumlar aracılığıyla yürütülür. İlgili Valiliğin konudan haberinin olduğunu sanmıyorum. Özel idareler referansla atamaların en çok yapıldığı yerler. Sınavla değil de referansla bu tip yetersiz kişileri haketmedikleri mevkilere atarsanız elbette bu tip vakalar yaşanır. konuyla paralel bu haberi okumanızı öneriyorum http://www.memurlar.net/haber/408842/

  Resul bey ilgili şahsı çekinmeden şikayet etmenizi öneriyorum, hiçkimsenin kimseye hakaret etme gibi bir lüksü bulunmuyor.
 3. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  41360
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest
  Geçmiş olsun,
  Allah şerli memurların şerrinden korusun hepimizi.
  Zalim ve kibirli bir memura düşmek kadar sıkıntılı bir olay yoktur.
  Allah iyilerle karşılaştırsın.