1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Vatandaştan gül'e: "taşeronluk istemiyoruz"

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Vatandaştan Gül'e: "Taşeronluk istemiyoruz"
  [​IMG]
  Manisa'nın Soma İlçesi'nde meydana gelen maden faciasının ardından Soma'ya gelen Cumhurbaşkanı Gül, facianın meydana geldiği madende de incelemelerde bulundu.

  Burada yetkililerden bilgi alan Gül, kendisine ulaşmak isteyen vatandaşlarla da konuştu.

  Cumhurbaşkanı'na seslenen bir vatandaş; "Bizim içimiz kan ağlıyor kan. İçeride ölülerimiz bekliyor, çıkarın bunları. Cenazelerimizi çıkarın" diyerek yardım istedi.

  Madenci yakınlarıyla konuşan Cumhurbaşkanı Gül, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan 24 saat çalışıldığı bilgisini vatandaşlarla paylaştı.

  Bir kadın, Cumhurbaşkanı Gül'e sarılarak "Sabretmek çok zor" dedi.

  [​IMG]


  [​IMG]

  Cumhurbaşkanı Gül'ün konuştuğu bir vatandaş "Cebimde para kalmadı geze geze. Sen veriyor musun bana? Hayır" dedi.

  Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Gül "Can işini halledelim para işi kolay" dedi.

  Vatandaş ise "Cumhurbaşkanım ben para istemiyorum, pul istemiyorum. Sadece istediğim ne biliyor musunuz? Bunların isimlerini sorduğumuz yerde 'arkadaş falan yerde' desinler, biz oraya gidelim. Oraya gidiyoruz geri geliyoruz, tekrar buraya soruyoruz, falan yere gelip gidiyoruz" diyerek Cumhurbaşkanı Gül'den yardım talep etti.

  Bu sırada, Cumhurbaşkanı Gül vatandaşlarla konuşurken, Gül'e sesini duyurmak isteyen başka bir vatandaş "Cumhurbaşkanım taşeronluk istemiyoruz" diye bağırdı.

  Dakika dakika neler oluyor? Öğrenmek için hemen tıklayın.

  KAYNAK