1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Veee hükümet kanunu erteliyor... #isgkanunuertelemeyehayır

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    avrupa insan hakları mahkemesi olabilirmi??
  2. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Çok tehlikeli sınıfındaki işyerlerde çalışacak A sınıfı uzmanlar kaç lira istiyor?
  3. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

kesinlikle katılıyorum ..
  4. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    O kültür Türkiye'de çok zor oturur.Sırf bir adam Taksim Meydanında duruyor diye gözaltına alınan bir ülkede İSG Kültürünün oturmasını beklemek ütopik bir hayalden öteye geçmez maalesef. :)
  5. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

imza toplanmaya başlanmış sanırım .. biraz önce okudum ama şuan bulamıyorum tekrar bakayım..
  6. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bir bayana yazdıklarınız pek şık olmamış, biraz terbiyeli olun, düşüncelerinizi hakaret ederek dile getirmeniz yakışmamış.
  7. Emre Öcal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77218
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ertelemek yerine denetimleri bir yıl boyunca uyarı ve danışmanlık şeklinde gerçekleştirmeleri daha faydalı olurdu. Yani gelen iş müfettişi işletmeye eksiklerinden dolayı uyarı ve süre verir, en kısa sürede tamamlamasını ister, bir yıl sonrada yeni denetimlerde basar cezasını, hem bu sürede bir yıl boyunca işverenlerin maddi yönden canı yanmadan İSG kültürü oluşmaya başlardı.
    Ha bide şu "diren" vs tarzi topiklere bence fazla bulaşmadan direk bakana twit atın malum "diren"me işleri bu sıralar ters tepebiliyor.
  8. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    piyanonun bile tutuklandıgı bi ülke...
    yine yine yineliyorum
    neresinden tutsan dökülen bi ülke de, is guvenliğinin uygulanabilir olma ihtimalini sevdim ben ..:)
  9. yazımda kimseye hakaret etmedim.iyi okuyun.terbiye sınırlarını sizin yazdığınız 1 satır cümleen çıkaracak değilim.hak edene hak edildiği şekilde nezaket uygun görülür merak etmeyin.
  10. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim;) ah ahh biz iş güvemliği kültürünün oluşması diyoruz ama bağzıları bağzı şeylerin bile çok gerisin de:)
  11. ayça hanım biz bu ülkede tenis kortlarına selam verildiğini gördük.merak etmeyin o kültür bizde var. :)
  12. Zeynep S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Klasik bir Türkiye gerçeği...
  13. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    Herkes saygıyı hak eder.Allah (C.C.) hepimizi insan olarak yaratmıştır.Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur.Kimseye de fikirlerinden dolayı hakaret edilemez.
  14. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    Acliktan agzi kokan derken hepimiz belli aeviyewde insanlariz boyle laflar hic hos degil kimse acliktan agzi koktugu icin degil mesleginin yanina alternatif amacli boyle yollara basvuruyor...
  15. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ayda 4 gün için bizden 10.000 TL talep edildi.
  16. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    Ya yeter allah aşkına ne ortamı gerip duruyorsun yav, herkesin morali bozuk hala tartışma ortamındasın
  17. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    Sonuna kadar katılıyorum.Bunu yapanların bir de Müslümanım demeleri canımı daha da acıtıyor.
  18. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben sahsen düşünüyorum ne bu yaa yönetmelikleri yasaları çıkaranda kendileri yok olmadı deyip erteleyende kendileri koca bi nesil bunların çelişkileri yüzünden heder olup gidiyo kimsede taşın altına elini koymuyo.bu egitimi almak için gidip baska bi şehirde bi dünya masraf yapıp egitim aldık çogu insan işlerinden istifa etti sırf sınava hazırlanmak adına...herkes elindeki avcundaki parayı bu sertifikaya yatırdı...NASIL Kİ İŞ KAZASI OLDUGUNDA İLK SUÇLANACAK KİŞİLER BİZLER OLUYORSAK YADA OLACAKSAK ŞİMDİDE BİZ VERELİM AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE....
  19. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ben çok iyi okudum fakat siz yazarken algılayamadınız sanırım, yazdıklarınıza bakılırsa yazdığım 1 satır cümleye çok ihtiyacınız var gibi gözüküyor.
  20. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    açlıktan ağzın kokuyorsa bu ülke de üniversite mezunu bi insansan bu benim senin sucun değil!!!
    o zaman dış borç bitti o bitti yok bu bitti ,,, 22 milyon euroya havaalanı yapıldı diyeni alkışlamayacaksın arkadaş....

hayatında havaalanı görmemiş uçağa binmemiş belki hiç binemeyecek insana havaalanı yaptım dersen gülerler:)
    ama anlayana..