1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Vergi haftası kutlamaları

Konusu 'Eğlence ve Mizah' forumundadır ve Anıl Keskin tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  25. Vergi Haftası, 24 Şubat - 2 Mart 2014 Tarihleri Arasında Tüm Yurtta Kutlanıyor.[​IMG] 24-02-14 08:30


  25. Vergi Haftası, 24 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında tüm yurtta kamuoyuna, mükelleflere, öğrencilere ve personele yönelik çeşitli etkinliklerle kutlanacaktır.

  :)

  Acaba dünyanın başka bir ülkesinde vergi haftası kutlayan başka bir ırk var mıdır... 180 Tl motor vergisi... 6000 aldığım öğrenim 11 bini bulmuş... Bindiğim arabanın 6-7 bini vergiye gitmiş... Acaba etkinliklerde ne yapacaklar çok merak ediyorum soğuk su mu dağıtacaklar :)