1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Vibrasyon tehlikesi ve uygun eldiven kullanımı

Konusu 'Meslek Hastalıkları,Tanı ve Bildirimleri' forumundadır ve Burak AKÇAY tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Burak AKÇAY İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92465
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sayın Hocalarım ve Arkadaşlarım Merhaba;

  Otomotiv sektöründe üretim yapan fabrikamızda; bir çok prosesimiz var. Bunlardan bir tanesinde el ve kol için titreşim ve kesik tehlikemiz var. Bu kısım için aynı zamanda kesilmeye de dayanıklı Vibrasyon Eldiveni kullanmak istiyoruz. Tavsiyeleriniz ve önerileriniz neler?

  İlgi, alakanız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
 2. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. Burak AKÇAY İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92465
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG] Aynı eldiveni 8 Euro + KDV'ye buldum. Ama iş görür mü emin değilim. Birde yukarıdaki paylaştığım eldiveni buldum oda 95 TL+KDV. Biraz daha iyi gibi.