1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Vinçle taşıma

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve Mükremin AKYILDIZ tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. Mükremin AKYILDIZ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108623
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar. fotoğrafta görülen borular plastik,uzunluğu 12 metre, vinçin kasası 5 metre. Yani 7 metre dışarda kalıyor. bu şekilde taşınmasına izin vermedik. Önerileriniz nelerdir ve bununla ilgili bir kural var mı yönetmeliklerde.

  Ekli Dosyalar:

 2. T.Ulus İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  TIR Kasalarının uzunluğu 13.60 mt.'dir. Niye bu şekilde taşınıyor ki?
  Bununla ilgili kural varsa herhalde Karayolları Trafik Yönetmeliği'ndedir.