1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Vira akademi - ilk yardım eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Seyfettin Çolak tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Seyfettin Çolak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Firma / Kurum:
    Vira Akademi
    Vira Akademi olarak Temel İlk Yardım Eğitimimiz;

• 8+8 toplam 16 saat olarak
    • Sertifikalı İlk Yardım Eğitmenlerinin kontrol ve nezaretinde
    • 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve İlk Yardım Yönetmeliğine uygun
    • Eğitim materyalleri ve uygulama maketleri kullanılarak
    • En az 5 en çok 20 kişilik sınıflarda, yapılmaktadır.

Kaliteli, tecrübeli eğitmen kadromuz ve kaliteli materyallerimiz ile katılımcılarımızın iş hayatı ve özel yaşamlarında ihtiyacı olan, Temel İlk Yardım bilgilerini ayrıca kanunen zorunlu olan İlk Yardımcı sertifikalarının temini ile ilgili her aşamada, katılımcılarımızın yanındayız.

Eğitimlerimizin sonunda her katılımcımıza 2 kez sınav giriş hakkı verilmekte ve ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.