1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Www.isgasistan.com sınava hazırlıyor

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve anadolu akademi tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. anadolu akademi İSGforum Üyesi

  Sayın İşgüvenliği Uzmanları ve sınava girecek arkadaşlar.
  İSG de yaşanan süreçte birçok probleme cevap aramaktasınız.Özellikle Sınava hazırlık sürecinde konuların tekrarlanmasının yapılması gerekmektedir.İş güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızda Risk değerlendirmesinde yaşadıkları problemleri ve mesleki anlamda soru soracakları kişileri bulmada zorlanmaktadırlar.
  www.isgasistan.com bu konulara yardımcı olmak için hazırlanmıştır.
  Artık sorularınıza çok kolay cevaplar bulabileceksiniz.
  Ayrıca sınava girecek öğrenciler için 08-15 Mayıs tarihleri arasında canlı olarak www.isgasistan.com dan dersler tekrar edilecektir. Ayrıca binlerce soruyla destek verilecektir.
  Ayrıca Risk değerlendirmesi ile ilgili derslerle işgüvenliği uzmanı arkadaşlarımıza destek olunacaktır.
  Artık çok iyi biliyoruz ki Sınavı kazanmakla iş bitmiyor sonrası da önemlidir. İşte bizler hem sınava yönelik eğitimler hem de sınavdan sonrası destek için varız. Bu desteğe ihtiyacı olan tüm arkadaşlarımızı bekleriz. Artık cevapsız soru kalmayacaktır.
  WEB SİTESİ ANADOLU AKADEMİ EĞİTİM KURUMU TARAFINDAN DESTEKLENMEKTEDİR. ANADOLU AKADEMİ DEN EĞİTİM ALANLAR BU HİZMETTEN ÜCRETSİZ YARARLANACAKLARDIR.
 2. anadolu akademi İSGforum Üyesi

  Sınavdan sonra mesleki anlamda tüm sorularınıza cevap vermeyi taahüt ediyor ayrıca canlı olarak risk değerlendirmesi dersleriyle özellikle sıkıntı çekilen risk değerlendirmesi örnekleriyle meslektaşlarımıza çözüm sağlamayı amaçlıyor.