1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Www.kikodon.com / kişisel koruyucu donanım ürünlerinin 7/24 alışveriş sitesi

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Serdar PATAN tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. Serdar PATAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  80835
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Türkiye'nin en büyük ve en çok aranılan Kişisel Koruyucu Donanım ürünlerinin e-ticaret sitesi olma yolunda ilerlemekteyiz!

  2012 yılında çıkarılan 6331 sayılı İş sağlığı ve güvenliği kanununa istinaden kullanım zorunluluğu artan kişisel koruyucu donanım ürünlerinin pazar payı da düşünülerek 7/24 online alışveriş sitesini kurmuş bulunmaktayız. Kurduğumuz hayaller ve ulaşacak olduğumuz hedeflere varabilmek için çok yoğun çalışmaktayız. Online alışverişi geliştirerek, hizmet anlayışımızla da fark yaratarak, sektöründe öncü olmayı görev adlettik!

  Kişisel Koruyucu Donanım içerisinde, farklı kategorilerde 1000'lerce ürün çeşitliliğimizle e-ticareti iş dünyasına ve saygıdeğer emek işçilerimize ulaştırmayı düşünerek, vazgeçilmeze dönüştürmeye çalıştık. Amacımız sektör içerisinde tek olmaktır.

  Bugün Türkiye’de Kişisel Koruyucu Donanım ürünleri içerisin de 7 gün ve 24 saat online alışverişin sitesi olarak; 1000'lerce üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

  [​IMG]
  FİYAT TEKLİFİMİZİ İSTEYİN, SONRASINDA ZATEN İSTEMEYECEKSİNİZ... EN KALİTELİ VE EN UYGUN KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM ARIYORSANIZ, BİZİ ARAYIN...
  3M_logo.jpg drager-logo.jpg 446px-Ansell_logo.svg.png Starline.jpg MFA.jpg