1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yönetmelik durdurulması ile ilgili

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Can Koral tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Can Koral İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  50445
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  "Danıştay ,C sınıfı İş Güvenliği uzmanlarının Çok Tehlikeli İşlerde Görevlendirilebilmesi ile ilgili 14 Haziran 2013 28677 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren, düzenlemenin yürütmesini durdurdu." deniyor.

  Arkadaşlar peki bundan sonra ne olacak bilginiz var mı bu haber gerçek mi...benim gibi primini doldurup kendi branşında a sınıfı yerine bakmak isteyen uzman adayları ne olucak..böyle saçmalık olurmu!!
 2. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  UMUT OSGB