1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yönetmelikteki düzenlemelere göre çalışma saatleri

Konusu 'Eğitici Kurum ve Kuruluşlar' forumundadır ve serkan.anil tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. serkan.anil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    27.11.2010 tarihli resmi gazetede yayımlanan yönetmelikler kapsamında eğitim kurumu
    yetkisi alanlar listesinde YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ'nin ismini bulamadım. Yüksek Lisans
    yapmayı düşünüyorum fakat b sınıfı sınavına girmek için bakanlık tanıyor mu şimdi emin
    olamadım. Üniversite sıkıntı yok diyor ama listede adı yok gedik üniversitesi bile listede var daha 2
    ay önce başladılar eğitim programına.

Aramızda Yeniyüzyıl Üni'den yüksek yapıp b sınavına girenler varsa sadece ben varım demeleri bile yeterli
    olacaktır. Şimdiden teşekkürler.
  2. serpil havaoğlu Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    84390
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sem OSGB
    Yeniyüzyıl üniversitesinde yüksek lisans yapmıyorum ama çok kıymetli bir iş güvenliği uzmanlığı hocam önerdi. Kendisi oradan mezun ve oradan çok da memnun kalmış. Bakanlıkla ilgili bir sıkıntı yok. Bu arada bahsettiğim hocam da aynı bölümü bu sene Okan Üniversitesine açtı. Okan üniversitesi biraz daha pahalı ama Yeniyüzyıl Üniversitesi ne göre. Yine de araştırmanı tavsiye ederim. Zaman ve imkan bulabilirsem arkadaşımla beraber ben de düşünüyorum. Başarılar.
  3. serkan.anil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    yeniyüzyıl ulaşım ve ders saatleri bakımından çok uygun yoksa fiyat olarak tanıdık var okanda 9 bin + kdv ye kadar indi, yeniyüzyıl indirim yapmıyor 11.000 kdv dahil. yani okan daha ucuz aslında ama uygunluk bakımından yeniyüzyıl daha işime geliyor . inş eğitimle ilgili bir sıkıntı yaşamam
  4. MESEN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Eğitim merkezi olmak farklı yüksek lisans verebilmek farklı
  5. serpil havaoğlu Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    84390
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sem OSGB
    Mesen Bey benim arkadaşım yeniyüzyıl üniversitesi ne kayıtlanmıştı, ancak sonra Okan a geçmek için kaydını sildirdi. Ama bir öğrendi ki Okan üni 9000 tl den 16000 tl lere kadar cıkmıs.
  6. MESEN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge

:eek: SERKAN BEYİN SORUSU YORUMLARDAN TAMAMEN FARKLI ARKADAŞLAR DİKKATLİ OKUYUNNUUZZ.
  7. dtanın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yeni yüzyıl üniv de yüksek lisansa başvuran arkadaş var mı aramızda acaba?
  8. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    valla ben ön kayıt yaptırdım ama iyi yada kötümüdür, herhangi bir fikre sahip değilim.Kayıt olmayı düşünüyorum fakat 11000 çok fazla.İndirim imkanı varmı?eğer bir fikir birliğinde bulunabilirsek.hep beraber gidelim kayıt olmaya ?
  9. gökhan beşir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şuan için kayıtlar sürüyormu bi bilginiz varmı yeni yüzyılda lisans kayıt haftası olduğu için ilgilenen kimse yok bu iş için
  10. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ediyor.Sıkıntı yok.Ama 11000 çok para.indirim yaptırabilme imkanı fln olan varmı yada bilgisi olan ?
  11. Zühal Bıyıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeni yüzyıla kaydımı yaptırdım 11 ooo liraya derslerde 20 eylülde başlayacak deniyor fakat ünv.sorulan sorularda alınan cvplar hakkında cok net cevaplar alamıyprsunz ya da farklı farklı cvplar aldığınız oluyor herkes birbirine bişeyler sorup öyle cvplıyor yani gayri ciddi bir tutum izledim (ama uzaktan izlenimim)umarım başlayınca değişir...
  12. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende yakın zaman içinde düşünüyorum fakat ciddiyetsiz bir ortam varsa sıkıntılı.
  13. serpil havaoğlu Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    84390
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sem OSGB
    Arkadaşlar Üsküdar Üniversitesine ön başvuru tarihi bugün son. Fiyatı 11.000 tl. İnternetten başvurabilirsiniz. Ben de dün başvuruda bulundum. Bilginize. Başvurudan sonra da düşünecek zamanınız olur.
  14. ismail özer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bu para bir kerede peşin olarak mı veriliyor yoksa taksit taksit mi ödeme yapılıyor bilgisi olan var mı??
  15. dtanın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    2200 peşin gerisi word karta bonus karta ve bank asya kartına 10 taksit..Gül hoca isg kordinatörü ve çok ilgileniyor kendisi istediğiniz bilgiyi ondan öğrenebilirsiniz
  16. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    2200 peşin derken, nakit mi istiyorlar.karttan çekemiyormuyuz?Ayrıca Gül hocanın e-mail adresine baktım.Bulamadım.Eğer bilen varsa paylaşabilirmi?
  17. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Yeni düzenmelere göre olan çalışma saatleri İSG-KATİP te ne zaman güncellenir sizce? Şuan 160 saat çalışmam var,56 saat olan yeni bir sözleşme eklemek istiyorum,fazla mesai ile birlikte 216 saate tamamlamış oluyorum aslında ama sistem onay vermiyor,neden? Yardımcı olursanız sevinirim..İyi bayramlar
  18. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bayram tatili nedeniyle bayram sonrası düzenlenir.
  19. Hande Günal Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    25833
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Herkese merhaba;
    Şuan tehlikeli sınıfta yer alan bir işyerinde tam süreli isg uzmanı olarak çalışmaktayım, isg katip üzerinden yaptığımız sözleşmede 180 saat çalışma süresi gözüküyor. Bundan ayrı olarak bir başka tehlikeli sınıf işyerinde sadece eğitim vermem mümkün mü mümkünse bunun için nasıl bir yol izlemeliyim?