1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksek gerilimli hatlarda çalışanlarda sağlık muayenesi

Konusu 'Sağlık Tetkikleri ve Yönetimi' forumundadır ve Gizem Bir tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Gizem Bir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sağlık Raporu: 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasının 15 inci maddesinde belirtilen, sağlık raporu. Sağlık raporunda aynı zamanda " Elektrik Dağıtım Sisteminde Arıza Onarım Bakımda Çalışabilir." ibaresi bulunmak zorundadır.'
    bu raporla birlikte yapılması gerekli tahlil ve tetkikler var mıdır /nelerdir ?
  2. kurtbey murat yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12177
    Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    ben telekomda iş yeri hekimliği yapıyorum
    daha ziyade ŞEBEKE DAĞITIM ONARIM İŞİNDE ÇALIŞMASINDA SAKINCA YOKTUR ibaresiyle çok tehlikeli işte çalışmasında sakınca yoktur diye belirtiyoruz....
    yüksekte çalışanlar için gerekli sağlık koşulları belli ama bahsettiğiniz trafolar ise belki daha farklı koşulları vardır...