1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksek lisans (ek kontenjan)

Konusu 'Eğitici Kurum ve Kuruluşlar' forumundadır ve Esma Trhn tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. htce İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hala kayıt yaptırmak isteyen arkadaşlar var mı..ben pazartesi günü gideceğim .gitmeyenler varsa indirim alalım ?
  2. Taha Hüseyin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

inşallah kopyala yapıştır yapmışsındır da aynı mesleği paylaştığımızdan duyduğum utanç kısa sürer..
  3. yıldırım İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

hatice hanım pzt gitmeye hala karalıysanız 2. ben olurum 3.bulmak lazım.sizle temasa gecen oldu mu
  4. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar kaç dönem sürüyor bu yüksek lisans ve devam zorunlulugu varmı cunku ben avrupa tarafında oturuyorum ve gelip gitmem çok zor olur
  5. FEYZA UYSAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    88043
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    pazartesi gitmeyi düşünenler benim ismimi vererek aynı grupta olduğumuzu söyleyebilirler. 2 dönem sürüyor, %70 devam zorunluluğu varmış, hafta içi yerine cumartesi tam gün gidebilirsiniz, şehir dışından da katılanlar var. Pazartesi başvurunun son günü. İnşallah mülakatta bir sorun çıkmaz.
  6. Seni insan olmaya davet ediyorum. Ben mesajımda insanların yaşadıkları süreci anlatmaya çalıştım. Bu mesleki ve ahlaki açıdan utanılacak bir şey değil. İnsanlar forum sayfalarına senin kabullenmek istemediğin şeyleri yazabilirler. Bu densizce hareket etmeni gerektirmez. Sana mesleki ders vermek istemem ama tavsiye ederim mesleki derslerin yanında ahlaki derslerde almalısın.
  7. gizem.yogurtcu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben bugün kayıt yaptırmak istiyorum 3. olabiliim
  8. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    5100 tl mi ben mi yanlıs gördüm?
  9. gizem.yogurtcu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3 kişi olunduğu takdirde 5100 lira
  10. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tek kişi olunca ne kadar?
  11. gizem.yogurtcu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    8500 tl bugün kayda gidecem ben grup olursak indirim olacak bnm telim 5316515057
  12. AliOsmanKonak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba biz de 3 kisi kayit yaptiracagiz her ihtimale karsi sizin isminizi vermemizde sakinca var mi
  13. Q7bjk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Acaba yarın gitsek bir şansımız olabilir mi son gün 23 eylül bugünmüş kacırmısız o_O üniversiteye bugün gidebilecek biri bilgi alabilir mi acaba ?
  14. yclgndgd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gedik üni sinin akredite belgesini istedik ama gösteremediler. sonrada geçersizliği durumu yaşamayın. ben sonradan vazgectım. arastırıp ogrendıkten sonra baslayın derım.
  15. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    aynen öyle bizde aynı sorunu yaşadık. yökten denkliğini istedik okul başlasın bir bakıcaz şimdilik kaydı yaptırın bakarız dedilero_O enteresandı
  16. yclgndgd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu işten herkes rant elde etmeye calısıyor. arastırmadan atlamayın.
  17. yusufselvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugun gedik uniye kayıt yaptıran arkadaş var mi?
  18. FEYZA UYSAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    88043
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI BAŞVURU TARİHİ 25 EYLÜL 2013 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 9.30'A KADAR UZATILMIŞTIR.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Eylül 2013 ---
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ DUYURU

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEZLİ-TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA GİRECEK ADAYLAR İÇİN MÜRACATLARIN YOĞUNLUĞU DİKKATE ALINARAK MÜLAKAT YERİNE YAZILI SINAV YAPILACAKTIR. YAZILI SINAV 25 EYLÜL 2013 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00'DE YAPILACAKTIR.
  19. Q7bjk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    en son düsürdükleri ücret ne kadar feyza hanım
  20. Murat Tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LTB - ÇAK GROUP
    YÖK ten denklik konusunda bilgisi olan varmı