1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

yüksek lisans ve doktora hangi üniversitelerde yapılabilir

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Ali İhsan Dönmez tarafından 7 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    iş güvenliği yüksek lisans ve doktora proğramı hangi üniversitelerde mevcut? Şartları neler? Bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olursa memnun olurum
  2. eded61 İSGforum Üyesi

aydında yok
  3. eded61 İSGforum Üyesi

bir sorum daha var,yaa mesela özet yasal dayanaklar varmı
    mesela titreşimle alakalı şu yasal dayanaklara göre ....gibi gibi
  4. Nuray İSGforum Üyesi

AYDIN ÜNİVERSİTESİNDE YOK , YENİ YÜZYIL TEZSİZ YÜKSEK LİSANS 8500 TL ,ARTIK ALES SINAVI KALDIRILDI, MART AYINDA BAŞVURULAR YAPILABİLECEK
  5. eded61 İSGforum Üyesi

Merhaba Fatih Bey
    fmea risk analizi türkçe ve ingilizce ,bide kısa özet yasalar varmı mesela titreşim için şu yasalar,işitme için şu yasalar...gib gibi
  6. Furkan Yavuz İlhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2324
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isg ile ilgili doktora programına rastlamadım. henüz ülkemizde yüksek lisans bile yeni yeni uygulanıyor üniversitelerde. acaba neden doktora programı yoktur yada nasıl açılabilir.
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    yüksek lisans eğitim bedelleri arttı...
    Hangi üniversiteler tezsiz iş sağlığı ve güvenliği yüksek lisans programı uyguluyor??
    Son değişiklikler nelerdir? takip eden arkadaşlar bilgilendirebilir mi?
  8. Hande Parlak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tuğba Hanım,
    Şuan tezsiz yüksek lisans programı yapan iki üniversite yıldız teknik ve yeni yüzyıl üniversitesi diye biliyorum ben.
    okan üniversitesinde böyle bir çalışma içerisinde..yeditepedeki program kapatılmış malesef..
    aydın üniversitesinde de yüksek lisans değil C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı için normal eğitim veriliyor..
    aydın üniversitesi ve okan üniversitesinden telefonla bilgi almıştım..
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Hande hn ,
    Güncel bilgi için çok teşekkürler..
  10. hserap İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yıldız Teknik Universitesi'nde tezsiz yuksek lisans basvuruları 3-12 Haziran 2013 tarihleri arasında olacakmış.
    Mayıs ayı ıcınde web sayflarında duyurusu yapılacakmış.
  11. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    hata ağacı analizi Türkçe veya İngilizce olarak sizde var mı?