1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksek lisans ve iş güvenliği uzmanlığı b sınıfı olma manifestosu

Konusu 'Eğitici Kurum ve Kuruluşlar' forumundadır ve melis demir tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. melis demir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  arkadaşlar bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim. ben fizik mezunuyum, sonrasında nükleer fizik üzerine yüksek lisan yaptım. şimdide iş güvenlik uzmanlığı için hazırlanıyorum C sınıfı için 18 mayıstaki sınava giricem. sorum şu ki eğer bu sınavı kazanır ve çalışmaya başlarsam yapmış olduğum yüksek lisansın bir katkısı olurmu bana yani herhangi bir faydası olurmu yoksa bu alanda yapmış olduğum yüksek lisansının bir önemi yok mu ? şimdiden teşekkürler.
 2. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  malesef olmuyor.iş güvenliği bölümünde yüksek lisans yapmış olmanız gerekiyor.Aksi takdirde yapmış olduğunuz yüksek lisans kendi bölümünüzle alakalı olur..
 3. Erkan Hoşgörmez İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  5970
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bende fizikçiyim ve farklı bir bölümde yüksek lisans yaptım ve doktora yapmayı düşünüyorum, isg alanında doktora yaparsam hangi sınıftan sınava girebilirim tam olarak bilmiyorum, umarım A olur :D
 4. ekaban İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  B sınıfı uzmanlık sınavına giriyorsunuz.
 5. melis demir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  bir işe yaramıyo yani kötü oldu bu :( teşekkür ederim cevap verdiğiniz için