1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksek lisans yapılabilen üniversiteler

Konusu 'Eğitici Kurum ve Kuruluşlar' forumundadır ve isgforum tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. metehantatli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aksaray üniversitesinde iş sağlığı ve güvenliğinde tezsiz yüksek lisans programı açılmış 5000 tl diye bir yerde görmüştüm bu sıralar başvuruları var.
  2. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Donem basinda burada bir organize olup toplu olarak yuksek lisansa yazilmisti insanlar.Bahar yari yili icinde burada organize olup yuksek lisans dusunen arkadaslarimizla birlikte gidip toplu olarak yazilirsak cok daha ucuza yazilabiliriz arkadaslar... Istanbulda yuksek lisans dusunen arkadaslar birlik olup toplu kayit yaptirabiliriz. Dusunen insanlar lutfen cevap yazsin ona gore bir sayi belirleyelim...
  3. ibrahim kolak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar b sınıfı uzman olup tezli ve ya tezsiz yüksek yaparak a sınıfına geçiş yapabiliyormuyuz?
  4. Mehmet DüNSeR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    @ibrahim kolak, A sınıfı olmak için doktora yapman lazım:)
  5. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    nasıl iş anlamıyorum ben ya afyon kocatepe üni ye yüksek lisans açılmış yine ziraatfakültesi ve orman fakültesi yok şartlarda iş güvenliği kanununda kimlerin yapıcaı belli gibi bi laf etti sekreter dedim ben orman fakültesi mezunuyum uzmanlık yapıyorum bu hak nasıl tanındı onunla alakası yok üniv den kaynaklanıyor kimi alcaklarına onlar kurul karar veriyor diyo sonrdan
  6. emrullah D İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar isg yüksek lisans için gedik üni 5 kişi olunca grup indirimi var kayıt yaptırmak isteyen varsa 1.ben 2345 aranıyor
  7. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Gizem Hanım uzmanlık başka yüksek lisans başka. Yüksek lisans başvuru koşulları ve şartlarını üniversite kendi istediği gibi belirler. yüksek lisansı bitirirseniz yönetmelikten faydalanarak B sınıfına geçersiniz. Aslına bakarsanız birbirinden tamamen farklı olgular
  8. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fiyat ne kadar peki grup indirimi ne kadar? Ayrıca gedik üni için ilk dönem kayıt yaptıranlar var nasıl buluyorsunuz üniyi bi sıkıntı bi sorun varmı ayrıca hangi sınava yetişiyoruz ?
  9. emrullah D İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim giden arkadaşım var o memnun bir dönemi bitti şu an seneye bu zaman bitiyo bizde başlarsak normalde 9.500 indirimli 6650 oluyo
  10. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende arastırıyorum da önemli olan hangi sınava yetiştirecegi yoksa bir çok üni açtı bahar yarı yılı için ben mesela yeni yüzyılla konustum direk agustos sınavına yetiştiricez ara vermeden dediler buda çok etkili aydın mesela 2015 in ilk sınavına hazırlıyor bunun gibi yeniyüzyıl 11,000 istiyo indirim olurmu die sormadım gedik tabi piyasadaki en ucuz yüksek lisans yani su indirimli fiyatı çok iyi aslında ama işte zaman=para
  11. emrullah D İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ağustos sınavına nasıl yetiştiriyor olursa ona gidelim su donem bi yüksek lisans a yazılmak istiyorum çok üniversitenin kayıt süresi geçmiş baktım bi gedik hala açık
  12. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yok yav daha kayıtlar yeni başladı valla işte araştırmak lazım iyice bilemiyorum gedik fiyat açısından çok makul bi üniversite ama mesela aydın daha çok yardımcı oluyo ögrencilere iş görüsmeleri ayarlıyo kendi anlaştıgı buyuk şirketler var gibi hani bütün parametreleri ortaya koyup en iyisine gitmek lazım
  13. emrullah D İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    valla bir an önce koyalım pararemetreleri bu dönem kayıt olmalıyım sürekli c sınıfı uzman sayısı artırıyor bizde b sınıfı sayısının artıralım avrupa yakasında varmıdır yüksek lisans yaptıran üni bu arada sen neresini düşünüyosun
  14. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeniyüzyıl ,aydın , fatih var su anda benim bildigim daha kayıtların bitmesine var iste gidip yüzyüze görüsücem bi yeniyüzyıl ile ben aydın ve yeniyüzyıl arasında gidip geliyorum ama gedikte fiyat açısından en makul olanı fakat bana yakın olana giderim heralde 3 dönem sürüyo çünkü genelinde ama yeniyüzyılın çalışma sistemini hala anlayamadım :) bu arada forumda eger yeniyüzyılda yükseklisans yapmıs veya yapmakta olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim..
  15. emrullah D İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Fatih i bu gun aradım kayıt bitmiş olursa tekrar kayıtlar mail atcaklar bana
  16. emrullah D İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yüksek lisans düşünen arkadaşlar fatih üni ek kayıt için online başvurular tekrar başlamış.
  17. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Belliydi tekrar açacağı cok erken kapatmıştı ne kadar olduğunu biliyomusun bide hani sınava giricez ?
  18. emrullah D İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sınav yok 6900 tl servi eğitim kurumları aracılığıyla eğitimler üsküdarda pazar günü tam gün bir de hafta içi bir gün aksam olacakmış eğitimler, bank asya 18 taksit diğerlerine 12 taksit bana mantıklı geldi biraz reklam koktu ama idare et:)
  19. berrak çulha İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126522
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    Peki hangi sınava yetiştireceklermiş ?
  20. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynen en onemlisi o zaten hangi sinava yetistiricekleri eger agustosa falan yetisiyosa gidip hemen yazilalim hep beraber indirimde yaptiririz?