1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksek lisans yapılabilen üniversiteler

Konusu 'Eğitici Kurum ve Kuruluşlar' forumundadır ve isgforum tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    trabzon avrasya üniversitesinde yüksek lisans yapabilirsiniz..duyurulur..:)
  2. EEK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Daha ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim kesin açılıyor mu başvuru tarihi gecti mı ?
  3. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    kaç money acaba
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sitesine girin gorusun...bu kadar bilgi yeter.cunki ben yuksek yapiyorum simdi orda.
  5. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    arkadaşlar daha önce soruldu mu bilmiyorum? Sorulduysa özür, sorulmadıysa şu dur;

Belgeyi aldık, ama bu sene diyelim ki şu ertelemeden dolayı firma bulamadık. Ama risk analizi yapıyorum. Benim 3 yıl isg uzmanı olarak kadrolu bir yerde çalışmadığımda o süre işlemez mi? Risk Analizi görev yerine geçmez mi? Yada diğer soru ben hiç isg uzmanı olarak çalışmasam da 3 yıl sonunda B eğitimi yada sınavına girme hakkım olur mu?
  6. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Birde şu yüksek lisansı, şöyle uzaktan , uzaktan hiç konuşmadan yapsak yok mu öylesi?
  7. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Taner bey B sınıfı sınavına girebilmek için birfill 3 yıl çalışmak pirim gün sayısını doldurmak gerekiyor.Sadece risk analizi yapmak olmuyor uzman olarak SGK ya pirim yatması gerekiyor.
  8. eceaktas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ŞEKERBANK /TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI / AT BANK/ GARANTİ BANKASI
    Trabzon Avrasya üniversitesinde yüksek lisans 11.000 TL imiş
  9. eceaktas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ŞEKERBANK /TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI / AT BANK/ GARANTİ BANKASI
    Yüksek lisans yapan kişilerin B sınavına girme hakkı kaçtır?
  10. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınırsız.
  11. melihd İSGforum Üyesi

sınırsız olduğu kesin mi? C alırken bile iki sınav hakkı varken?
  12. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben sınırsız diye biliyordum ama şimdi inceledim bahsi geçen madde yüksek lisans yapanları ifade ediyorsa 2 defa hakkımız var demektir.
    İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK

Sınavlar
    MADDE 28 – (1) Eğitim programlarını tamamlayan adayların sınavları Genel Müdürlükçe yapılır veya yaptırılır.
    (2) Adaylar, en son katıldıkları eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde en fazla iki defa ilgili sınavlara katılabilir. Bu sınavlarda başarılı olamayan veya eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde sınava katılmayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.
    (3) Bu Yönetmelik hükümlerine göre eğitim alma şartı aranmaksızın sınavlara katılım hakkı tanınanlar, bu haklarını en fazla iki defada kullanabilirler. Bu kişilerin sınavlarda iki defa başarısız olması durumunda, ilgili eğitim programını tamamlamak şartıyla sınavlara katılabilirler.
    (4) Sınavlarda 100 puan üzerinden en az 70 puan alan adaylar başarılı sayılır, sınav sonuçlarına itirazlar sınavı düzenleyen kurum tarafından sonuçlandırılır.
  13. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bak şimdi moralim bozuldu. :(
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bunu öğrendiğim iyi oldu bende sınırsız biliyodum..Açıp okumamışım araştırmamışım....
  15. Zühal Bıyıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeni yüzyıl ün. başvurdum dekont evraklar hersey gönderdim ama kayıt yaılıp yapılmadığıyla ilgili 1 aydır hiiçç bir cvp alamıyorum biraz alakasız oldularını hissettim
  16. Yağmur Cengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yeni Yüzyıl Üni 11.500 tl istedi, ben de Yıldız Teknik'e başvurdum ve kabul edildim. O ise 8500 TL
  17. Hakan Balıkçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44214
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Teknik Rehber,Danışman ve OSGB
    Yıldız TeknikÜniv.mülakat tarihini kaçırmıştım farklı bir mülakata bile davet etmediler.Siz nasıl başardınız? :)
  18. Yağmur Cengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    40 kişilik kontenjana 130 kişi başvurmuştu tekrar çağırmamaları ondandır. Mülakatta iyi iletişim kurduk ve yaptığım iş gereği üzerinde uğraştığım ve onların işini çözebilecek bir iki bilgi vermiştim, sanırım o nedenle aldılar beni :)
  19. Hakan Balıkçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44214
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Teknik Rehber,Danışman ve OSGB
    YTÜ mülakatlarında kargaşa yaşandığını duymuştum o yüzden şaşırdım sizin adınıza sevindim hayırlı olsun.Bende Okan Üniversitesinde başladım :) erken kayıt indirimi ile 9,720.TL
  20. Yağmur Cengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Size de hayırlı olsun...