1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksek lisans yapılabilen üniversiteler

Konusu 'Eğitici Kurum ve Kuruluşlar' forumundadır ve isgforum tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. cengiz tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İZMİR'deki iş güvenliği uzmanı arkadaşlar!

İZMİR ÜNİVERSİTESİ'nde tezsiz yüksek lisans programı açtırmak için 10 arkadaşa ihtiyaç vardır. centosun@mynet.com adresinden bana iletişim bilgilerinizi gönderirseniz gerekli bilgileri size yollayacağım, teşekkürler.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2013 ---
    İZMİR'deki iş güvenliği uzmanı arkadaşlar!

İZMİR ÜNİVERSİTESİ'nde tezsiz yüksek lisans programı açtırmak için 10 arkadaşa ihtiyaç vardır. centosun@mynet.com adresinden bana iletişim bilgilerinizi gönderirseniz gerekli bilgileri size yollayacağım, teşekkürler.
  2. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Cengiz Bey mail gönderdim. Bu döneme yetişirse kayıt olabilirim.
  3. Cenk S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Herkese iyi akşamlar
    Bir sorum olacaktı , eğer cevabını yazanlar olursa sevinirim.
    İSG Yüksek lisansı yaparak B sınıfı sertifika sınavına girmek için C SINIFI sertifikamız olması gerekiyormu ? Yoksa direkt olarak yüksek lisans yaparak B sınıfı sınavına girebiliyormuyuz ;?
  4. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    DİREKT GİREBİLİRSİN
  5. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Merhaba,

Koşullar belli mi? Detay biliyor musunuz?
  6. ibrahim kol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul da 4200 tl ye Tezsiz yüksek lisans buldum. Bana iki yiğit cengaver gerek 3 kişi ile alabileceğiz bu indirimi. ibrahimkol@gmail.com

Selamlar,
    ADIGATOR
  7. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    Afyonda YL yapabilicek olan arkadaslar varsa 3 donem.donemlik 1.080 lira 19 agst son basvuru ikinci ogretim
  8. yıldırım İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Üstad 4200tl hangi üniversite avrupa yakası mı anadolu mu?
  9. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bi cevap alsak hangi üniversite acaba tahminim gedik doğrumudur.
  10. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben görüştüğümde 5100 tl idi. Neye göre bir fiyat verilmiş. 3 arkadaşla başvuru yaptık yinede birlikte hareket edebiliriz İngilizce sınav ve mülakat var. Bakalım sonuç nasıl olur
  11. nilay aygün İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    Özel sektörde gıda mühendisi olarak çalışıyorum. Şuan çalıştığım firmada devam edeceğim. Benim sorum şu yönde; sizce Avrasya Üniversitesi İş sağlığı ve Güvenliği yüksek lisansı yapmak, işimle ilgili olarak beni daha seçilir bir hale getirir mi ? Zaten her işletme de bir tane yok mu ölçeğine göre ? Bizim fabrikada yoksa belki bir avantaj ama olmadığını düşünmüyorum. Yüksek lisans ile sertifika arasındaki fark sadece c ve b sınıfı olması mıdır ? Bana yüksek lisans yaptığımda artılarım ne olur bununla ilgili açıklama yapabilir misiniz ? şimdiden teşekkür ederim.
  12. Ozan Değirmenci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C SINIFI UZMAN 3 YIL ÇALIŞIRSA B SINIFI SINAAVINA HAK KAZANIR YOK YUKSEK YAPARSA 2 YIL KAZANCI OLUR B SINIFI SINAVINA GIRMEYE HAK KAZANIR FARK 2 YIL VE EĞİTİME KATILMAMA FARKI.
  13. rama kara İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ibrahim bey beni yazın 22 ağustos son gün ama kaydoldunuzmu bilmiyorum.
    başka arkadaşlar varsa 05376582256
  14. baracuda78 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bilgi verirmisin benim mailim mmfirat78@mynet.com ben katılabilirim.
  15. Fatih Bozoklar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    70898
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    BOZOKLAR A.Ş.
    İzmir'de açılıyor mu bir Yüksek lisans programı?
  16. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    trakya unv yuksek lısans programı hakkında bılgısı olan var mı
  17. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İbrahim bey şu üniversitenin adı nedir yazarmısınız bu fiyat hiç inandırıcı gelmedi bana.Yada sadece birinci dönem fiyatı olmasın bu.
  18. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    üniversite gedik üniversitesiymiş fiyat 8400 tl indirimli fiyatların koşulları var 5100tl ama yeni acıldığı için tanıtım amaçlı grup indirimi fiyatı yapıyorlar heralde bayada uygunmuş.