1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksek makine mühendisi-ajdar anık iş güvenliği uzmanı olursa

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Orkun Dalyan tarafından 2 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Hepimizin :)(maalesef:oops:) muz gibi şarkılarla bildiği şarkıcı yüksek makine mühendisi Ajdar Anık iş güvenliği uzmanı olma yolunda düşüncelere sahip olduğu ortaya çıktı.
  Prim günlerinin bol olduğunu, son sınavları kaçırdığını ve bakanlığa bir yükseltme daha açılması için başvuruda bulunduğu öğrenilmiştir. İş Güvenliği Uzmanlığı ve gelecek
  Beklenen Cevap.JPG
 2. Halihazırda sektörde yapılan işlerin önemli bir kısmı "çikita muz" kıvamında ve "şurup gibi". Ajdarın sektöre katabileceği başka ne olabilir ki?

  Orkun Bey ayrıca adam isg uzmanı olursa muhtemelen foruma gözatar. O zaman ikimizde adama karşı mahçup olacağız :)
 3. hakan aktaş İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  53700
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  çaba osgb
  Bu aldığım haberden sonra uzmanlığı bırakma kararımı sizlerle paylaşmak isterim