1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çalışma eğitimi hk.

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Fatih Işık tarafından 1 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

 1. Fatih Işık İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Yıllardır sahada, gerçek hayattan yurt içinde ve dışında edindiğimiz tecrübelerimiz ve alanında 10 yıl üzerinde tecrübeye sahip yerli ve yabancı personelden oluşan ekibimizle,

  - Yüksekte çalışma,
  - Arama kurtarma ve tahliye,
  - Dar/kapalı ve kısıtlı alanda çalışma,
  - Yangın müdahale,
  - Endüstriyel itfaiye,
  - Otoyolda güvenli çalışma,
  - Uluslararası ilkyardım,
  - Güvenli depolama,
  - Güvenli istifleme,

  ve daha bir çok spesifik eğitimleri ve Sivil Savunma Planı, Acil Durum Ekiplerinin Oluşturulması, Tahliye Planları, Fiziki Risk Değerlendirmesi gibi alanlarda OSHA standartları baz alınarak danışmanlık konularında paydaş olabilmekteyiz. Eğitim içeriği 6331 ve The Works at Height Regulations baz alınarak, sektöre özel revize edilmektedir.

  İşletme içinde ve/veya dışında ulaşılması güç alanlarda yapılacak işlemler için iple erişim, su altı çalışmalarında su altı ekibimizle destek sağlayabilir, yatay ve dikey yaşam hattı oluşturabiliriz.
  Gayemiz yalnızca ticari gelir değil insan kazanmaktır, her konuda çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  www.ursa.com.tc

  Ekli Dosyalar:

 2. General OSGB İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge