1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çalışma esnasında karşılaşılan sağlık sorunları-uzman dr. sunumu

Konusu 'Meslek Hastalıkları,Tanı ve Bildirimleri' forumundadır ve Ersin Bozkurt tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  sunum;

  Ekli Dosyalar:

 2. demircapa İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Paylaşım için teşekkürler. Slaytı incelediğimde Yüksekte çalışmadan ziyade genel konulardan bahsetmiş.Yüksekte çalışanların en sık karşılaştığı askı travmasından hiç bahsedilmemiş.
 3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  kaya grubunun semineri idi sunumda yok ama seminerde bahsedildi.hatırladığım kadarı ile yüksekte askıda kalan çalışan 10-20dakika içinde oradan alınmaz ise kan dolaşımı sorunu başladığı belirtildi