1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çalışma nedir?mevzuat hükümleri ve yüksekte çalışma prensibleri

Konusu 'Yüksekte Çalışmalar ve Emniyet' forumundadır ve Gökhanmaden61 tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Gökhanmaden61 İSGforum Üyesi

  Erkan Bey k.gelsin. Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri kullanımı için standardında (Ücretli) belli bir yükseklikten sonra kullanılacağı ibrasi var mı yoksa, yüksek çalışma tanımına göre her yükseklikte (çalışanın düşmesi sonucu yaralanma yaratacağı yükseklik) kullanılabilir mi?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman

 3. Gökhanmaden61 İSGforum Üyesi

  Yapı İşleri Yön. aklımda benzer tanım kalmış onu yazmak durumunda kaldım aciliyet söz konusu olduğu için... Teşekkürler bilgilendirme için.