1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çalışma ve kişisel koruyucu kullanımı eğitim sunumu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve yunus emre karak tarafından 20 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. yunus emre karak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  yüksekte çalışma eğitimi ve kişisel koruyucu donanım eğitimi powerpoint şeklinde göndere bilecek olan var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. yunus emre karak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  öncelikle teşekkür ederim erkan bey kusura bakmayın aniden gerek olduğu için böle bir şey yaptım aynı zaman da öğrenci olduğum için biraz idare edin.
 4. mert ustaoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Çok teşekkür ederim. Çok işime yaradı.