1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çalışmalarda iş güvenliği bilgi-döküman yardım?

Konusu 'Yüksekte Çalışmalar ve Emniyet' forumundadır ve alifuatsevim tarafından 14 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. alifuatsevim İSGforum Üyesi

  Merhaba arkadaşlar; herkeze iyi pazarlar diliyorum;
  Ben isg 2. sınıf öğrencisiyim, proje uygulamarı dersim için proje hazırlıyorum. Konum yüksekte çalışma bunla elinde bilgi, döküman , risk analizi örnekleri yada aklınaza gelen bu knu ile ilgili farklı kaynaklar var mıdır? Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum... Şimdiden teşekkürler..
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  alifuat sitede istediğin herşey var önce ara bul gör eksik gördüklerini yaz bizde yardımcı olalım..okey
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  aradığın şeyler farklı kategorilerde konu başlıklarında var...ben bi ara yüksekte çalışmalarda belge form prosüdür önlemler kkdler ve sunumlar adı altında bomba sonra patlacam..işler güçler vakit buldukça sonra paylaşacam..ama senin sitede bulacağın o kadar çok şey var ki onlar bu ara seni meşgul etsin..
 4. Evren TUTUK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  umarım yararlı olur

  Ekli Dosyalar:

 5. buketdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  :rolleyes: