1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çalışmalarda kurtarma planı

Konusu 'Yüksekte Çalışmalar ve Emniyet' forumundadır ve Muhammed Sıraç Acar tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Muhammed Sıraç Acar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  33615
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEKNOYAP
  Merhaba Arkadaşlar. Yüksekte çalışmalarda Kurtarma Planı elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Şimdiden Teşekkürler..
 2. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  84395
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bu sektör böyle bir planı hanüz hazırlayamadığı kanaatindeyim. Fakat bizim şantiyede yüksekte çalışanlar arasında arama kurtarma eğitimi almış biri üzerinde emniyet kemeri daima takılı ve havada asılı kalan kişiyi kurtarmak için hazır bekletiyorduk.
 3. çiğdem liman İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92555
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Umarım işinize yarar....

  Ekli Dosyalar:

 4. Serdar Can İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  113469
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  bu konuda elinizde var mı şuan bi dokuman?