1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çalişma eğitici eğitmenliği

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve BÜLENT USTALAR tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. BÜLENT USTALAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İLE ORGANİZE OSGB TARAFINDAN DÜZENLENEN "YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİCİ EĞİTMENLİK EĞİTİMİ" 5-9 AĞUSTOS 2014 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR. 3 GÜN UZAKTAN 2 GÜN TEORİK VE UYGULAMALI KONAKLAMA ÜCRETLERİ EĞİTİM ÜCRETİNİN İÇİNDEDİR. BAŞVURU VE BİLGİ İÇİN bulentustalar@gmail.com mail adresinden veya GSM : 0 542 496 19 83 NUMARALI TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

SAYGILARIMLA,

BÜLENT USTALAR
  2. özlemtandoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ticaretin bukadarı da olmaz arkadaş,yüksekte çalışma 5 günlük eğitimle öğrenilmez ve bunun eğitimi için eğitmenlik eğitimini akredite eden Bi kurum yok,insanları sömürmeyin
  3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    birde eğitici eğitmenliği ??? kendi eğitimi alıyor birde eğitici unvanını alacak. para para para :eek:
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yakında eğitim modülümüz ve eğitici sunumlarımızla karşınızda olacağız.. saha uygulamalarınıza,eğitimlerinize,dökümantenize herşeyiniz hazır ve nazır olacak..herşey bir tıklamaya bakacak,sunumlarınız hazır olacak..sunumlar kendinizi eğitmenize bile yardımcı olacak..iddealı değilim ispat peşinde de değilim ama biraz hakkıyla para da kazanacağız..bekleyin pek yakında..isgforum ailesine yeni bir üye sitemiz geliyor..1 yıl dır deneme aşamasında olan ve tarafımdan bizzat eğitimlerimde kullanmaktayım hala..ve pek yakında yeni kitabımıda tanıtacağım sizlere Allah nasip ederse..Asıl kusma zamanı yavaş yavaş geliyor..Millet Rant peşinde bizde nal toplamadık çalıştık 3 yıldır dersimize..
  5. mesut turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12845
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    işgüzarlık tamamen yüksekte çalışma eğitimi illa alacam derseniz gidin iritadan alın hiç değilse yasal bir belge alırsınız yoksa herişgüvenliği uzmanı yüksekte çalışma eğitimi ile ilgili bir eğitim düzenleyebilir
  6. oguzzhann61 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bureau veritas
    yeditepe ünivle ortak osgb dedi ordan sonrasını okumadım :)
  7. Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98715
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ALPERYAPI ( Henüz kurulmadı - kurulma aşamasında... )
    İşte bu Hocam, Olay bu, Noktayı koydunuz... Bir de Risk Değerlendirme Rapor örnekleriyle Siteyi donatsanız bence çok iyi olur.
    Şimdi vay sen hazır Risk Analiz Raporları.... vs. diyenlere bir çift sözüm var... Evvel Allah Takla bile attırıyoruz elbet, Zaten araştırısanız İnternet sitelerinde bolca var... arzum sitemizin, piyasadaki bilgi kirliliklerini adam gibi örneklerle gidermesi........

yakında eğitim modülümüz ve eğitici sunumlarımızla karşınızda olacağız.. saha uygulamalarınıza,eğitimlerinize,dökümantenize herşeyiniz hazır ve nazır olacak..herşey bir tıklamaya bakacak,sunumlarınız hazır olacak..sunumlar kendinizi eğitmenize bile yardımcı olacak..iddealı değilim ispat peşinde de değilim ama biraz hakkıyla para da kazanacağız..bekleyin pek yakında..isgforum ailesine yeni bir üye sitemiz geliyor..1 yıl dır deneme aşamasında olan ve tarafımdan bizzat eğitimlerimde kullanmaktayım hala..ve pek yakında yeni kitabımıda tanıtacağım sizlere Allah nasip ederse..Asıl kusma zamanı yavaş yavaş geliyor..Millet Rant peşinde bizde nal toplamadık çalıştık 3 yıldır dersimize..