1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte çelik montaj

Konusu 'Yüksekte Çalışmalar ve Emniyet' forumundadır ve aytulsahin tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. aytulsahin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar.
  Alttaki resimde de görüldüğü üzere yüksekte çelik montaj yapılmaktadır. Çelik halat germeyi düşündük fakat işçiler hareket edemeyeceklerini belirttiler. Farklı birşey bulamazsak en son çaremiz çelik halat germek.
  Sizlerden de gelecek önerileri bekliyorum.
  Teşekkürler...
 2. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100394
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu/NEVŞEHİR
  Resim dosyasını eklememişsiniz.
 3. aytulsahin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  HPIM2423.JPG
 4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Vincin sepetiyle montaj yaptırmak çok sıkıntılı olur herhalde !!! Çelik halat konusunda çalışanlar her zaman her önlemde sıkıntı olacağını düşünürler. Baskı yaparsan da seve seve kullanırlar. Çelik halatı biraz gevşek bırakırsınız daha rahat hareket ederler
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Güvenlik Ağı çekilmesi gerekmekte ve paraşüt tipi 2 adet şok emicili 1. sınıf paraşüt tipi olmalı..bu tip emniyet kemerleri ile hem montaj elemanlarına hemde yaşam halatında çalışmaları rahat olur..