1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yüksekte güvenli çalışma: güvenlik ağları konulu anket hakkında

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sayın iş güvenliği uzmanı,

  İSG-KATİP üzerinden yapılan incelemede Ankara ve Kırşehir illerinde bina inşaatlarında görev yapan iş güvenliği uzmanlarının listesi belirlenmiş olup sizin de içerisinde yer aldığınız bu gruba yönelik olarak aşağıdaki linkte yer alan “YÜKSEKTE ÇALIŞMA: GÜVENLİK AĞLARI” konulu araştırma anketi oluşturulmuştur.

  Vereceğiniz yanıtlar araştırma sonuçlarını büyük ölçüde etkileyeceğinden, lütfen soruları dikkatlice okuyup size en uygun seçeneği işaretleyiniz. Verdiğiniz yanıtlar sadece bu çalışmada kullanılacak ve ilerleyen dönemlerde yürütülecek iş sağlığı ve güvenliği politikalarına ışık tutacaktır. Vereceğiniz cevapların araştırma kapsamında kullanılabilmesi için en kısa zamanda anketi doldurmanız gerekmektedir.

  Anketle ilgili her türlü sorunuz için bu mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

  Alperen Fatih DURSUN
  İnşaat Mühendisi
  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzman Yardımcısı


  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı/İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü/Yetkilendirme Daire Başkanlığı

  ARAŞTIRMA ANKETİ BAĞLANTISI

  https://docs.google.com/forms/d/1cFAV3R1usegP3q5iab0n4lZza_eAm4JhRHtlERLz-Uc/viewform