1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yükseltme hakkı kazandık mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Serhat ÖZCAN tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    ptt
  2. Muhammed Fatih SEÇİLMİŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68855
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SEÇİLMİŞ DETAY İNŞ..MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    nufus cüzdanınla ptt şubesine gideksin 2 tl mi neydi yatıracaksın onlar bir zarfla sana veriyorlar
  3. nly celik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49136
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkür ediyorum :)
  4. ŞENOLDİV İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98583
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  5. nly celik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49136
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    her şey para olmuş şu hayatta napalım onada para vereceğiz:)
  6. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ohoooooo... Trajikomik..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ocak 2014 ---
    Sınava girmiyorum ama ofisteki arkadaşın başına da şöle bişey geldi c den a ya yükselmek için prim günü tamdı başvurusunu yaptı ama bugün b sınavına girebilirsiniz yazısıyla karşılaştı.. Bakanlıkta bir arkadası oldugu için ona danıştı kendisine söylenen şu "fax mail ya da dilekçe bunlar işe yaramaz bizim burda formlarımız var gelip şahsi başvuru yap" kendisi cuma sabah ankaraya gidiyor. ben olanı aktarıyorum bundan daha fazla bir bilgim yok eğer iletişim kuracağınız bir tanıdık varsa bir sorun derim
  7. cem akol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96336
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    isg katip' e giremiyorum(tc no ve e-devlet şifresi ile)..0012 hatası veriyor. bilgisi olan varmı?yardımcı olabilirmi
  8. Çetin SEVER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Postaneden (PTT) alacaksınız 10 ₺ karşılığı
  9. MEHMET KOYUNBABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93305
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akça Holding, Menderes Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Denizli
    Arkadaşlar prim gun sayim 1526 bsinifi uzmanlığı yükselme sınavına giremiyor gorunuyorum. Dun dikekce ve ekleri hizmet Dökümü vs. Gonderdim sizce dikkate alip inceleyip duzeltirler mi? Bunun ile ilgili deneyimi olan arkadaşlar varsa anlatabilir mi? Cok tesekkurler şimdiden. ..
  10. busra yıldız İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    1622 prim gunle b sınıfına gırebiliyrm:)
  11. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    hizmet belgenizde göreve başlama tarihiniz ve belgeyi kurumunuzdan aldığınız tarihte helen görev yaptığınıza dair bir ifade yer almalı artı olarak emekli sandığı prim gününüzü gösteren bir belge alabiliyorsanız onu da alın başvurunuza ekleyin. bizzat gitmenizde fayda var, süre kısıtlı.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Ocak 2014 ---
    dökümde iptal veya mükerrer günler var mı kontrol edin bununla ilgili bir problem olabilir. posta yoluyla riskli, bizzat gitmenizde fayda var.
  12. jabstam İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    70662
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KABAN MAKİNA
    Benim dokumde mukerrer gun mevcuttu onlari cikarttim hatta bakanlik kabul etmez dedim sgk nin android uygulamasi var oradan check ettim.Olay su mukerrer dahil prim 3150 gun haric ise 3012 gun ve tabiki sinav basvuru tarihine kadar ocak ayida yatacak bi hayli geciyo 3000 gunu;))Gel gorki B ye girebilirsin diyor sistem;)
  13. MEHMET KOYUNBABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93305
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    prim gün sayımda hiç sorunum yok ne mükerrer ne de iptal de, sistem iptalleri zaten saymıyor. sıkıcı bir durum anlayacağınız. elimiz mahkum gidecez. böyle sorunu olupta işlemi takip edip düzelten var mıdır sizce?
  14. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    itiraz dilekçesini yazdım birazdan bakanlığa geçiyorum.

Ekli Dosyalar:

15. cem akol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96336
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    arkadaşlar isg katip sistemine giremeyen, sorun yaşayan varmı.. sorunu nasıl çözmemiz gerekiyor?
  16. Kemal KILINÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Aynen benimde 1500 günüm olmasına rağmen ISGKatip'de gerekli prim günü yok diye yazı çıkıyor. Bir arkadaş demiş gidin bakanlığa şahsi başvurun; fakat önemli olan itiraz dilekçesi değil mi? Yani şahsi olarak gidilse de sonuçta dilekçe yazmak gerekecek. Zaten hata olacağı belliydi ki daha önceki duyurularda dahi 27 Ocak'a kadar itiraz süresi veriyor.

Duyuruya baktığımızda şahsen veya posta yolu ile diyor. Postaya kargoya güvenmeyen varsa zaten gider. Burada bu şekilde posta işe yaramaz vs. demek milletin aklını bulandırmaktan başka bir şey değil.

Dün itiraz dilekçesi ve SGK'dan alınmış prim gün sayısını gösteren kargomu yolladım bugün "Bayram Gürkan" isimli memura teslim edilmiş. Eğer bilen varsa bizi aydınlatsın: Kargo ile olan gönderilerden sonuç çıkmıyor ise.
  17. Kemal KILINÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Hanımefendi, prim gün sayısı tutmasına rağmen bizler gibi hata ile karşılaşanlar zaten öfkeli. Posta ile gelen dilekçeler incelenmiyorsa ve eğer siz de bunu biliyorsanız söylemeniz doğal. Fakat duyumlardan yola çıkarak böyle bir şey ortaya atmamanız lazım. Millet işini gücünü bıraksın Ankara'ya mı gitsin? Kargo ile yollama alternatifi varken.

Ayrıca hanımefendi açıklamanız baka şekilde olmalıdır. Bu benim duyumun yardımcı olmak istedim gibisinden şeyler söyleyebilirsiniz anlarım. Ama burada bana hakaret ediyorsunuz.

İNTERNET KULLANMAYI ÖĞRENECEK KADAR İLERLEME KAYDETMİŞSİNİZ AMA OKUDUĞUNUZU ANLAMA KISMINDA SIKINTILARINIZ OLMUŞ ŞAHSINIZ ADINA ÜZÜLDÜM

yazdığınız cümle bu.

Size çok güzel cevaplar verebilirim ama uzatmak istemiyorum. Burası bir forum ise yazdığıma cevap vermeniz lazım. Kişilik analizi veya yarışı yapmak isterseniz başka platformlarda yapılabilir.
  18. MEHMET KOYUNBABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93305
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    benim kargomu teslim alan kişi de Bayram Gürkan ve aldığım bilgiye göre içerisi ana baba günü gibiymiş.dilekçemizi işleme alacaklarmış düzeltme ne zaman olur nasıl olur artık dua edicez.
  19. necatidal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28194
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar prim gun sayim 1545 b sinifi uzmanlığı yükselme sınavına giremiyor gorunuyorum.dilekçe ve ekleri hizmet Dökümü vs. Gonderdim sizce dikkate alip inceleyip duzeltirler mi?ayrıca yedek subay olarak yapmış olduğum askerlik görev süresi prim gün hesabına dahil olur mu,e-devlette emekli sandığına ait hiç bir döküm yok ?şimdiden teşekkürler...
  20. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tabi ki dikkate alınıp düzeltilir. Ya da bekleyip göreceğiz çünkü yapabileceğimiz başka bir şey yok. Askerlik borçlanması ile ilgili de şu linkteki duyurunun 9. maddesini okumanızı öneririm : http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23subat_yukseltme_sinavi_duyurusu