1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yükseltme hakkı kazandık mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Serhat ÖZCAN tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Haklısınız Kemal Bey,

Ama bütün bu kepazeliklere karşı birlik olmamız lazım..
  2. Melih07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  3. isgcevremuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    aynı sorunu bndr yaşiyorum arkadaşlar 1500den fazla prim günüm var B ye girmem gerekirekn uyarı aliyorum hakkınız bulunmamaktadır diye..
  4. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3413
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Onur bey bugun dilekçemi gönderdim...
  5. Melih07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    takipteyiz
  6. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İtiraz dilekçemi 24 Ocak Cuma günü arkadaşım vasıtasıyla elden teslim etim. Bu sabah kontrol ettim ki sınav grubum düzeltilmiş.
  7. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3413
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hasan bey 21 aralık sınavında B mi oldunuz...sizin durum nasıldı?
  8. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hayır 21 Aralık'ta bir sınava girmedim, 18 Ağustos sınavında C olmuştum. Şimdi de B olabilmek için gireceğim.
  9. Kemal KILINÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Hayırlı uğurlu olsun size.

Aynı durum bende de var geçen hafta Çarşamba kargo ile yolladım dilekçeyi ama hala düzelmedi. Başka düzelmeyen arkadaş var mı hala?
  10. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Teşekkürler. İnşallah sizin sorununuz da düzeltilir. 30 Ocak'a kadar düzeltme işlemleri sürecekmiş ancak 27 Ocak başvuru için son gün. Bu da bir karmaşa. Öğrenildiğinde çok geç olabilir.
  11. özdal güngör İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba bende 21 aralik sinavinda C grubu sertifikasi aldim.Ankaradan 8 ay astegmenlik hizmetime karsilik aldigim belge ile birlikte persembe günü evraklarimi benimle benzer durumda olan bir arkadas ile elden teslim ettik .Basvuru siralarimiz pes pese,kendisinin sinava giris durumu düzeltilmis fakat benim sayfamda suana kadar bir degisiklik yok.Bunu basvurumum kabul edilmedigi anlaminami yormaliyim acaba?Eger öyle ise hatanin nerde oldugu hakkinda nerden bilgi alabilirim.Benzer durumda olan arkadaslar var ise nasil bir yol izledikleri hakkinda bilgi verebilirlerse sevinirim.
  12. Kemal KILINÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Az önce kontrol ettim ISGKatip'te B sınıfı uzmanlığa girebileceğim yazıyor. Altında ise dilekçemin incelendiği belirtiliyor. Herhalde dilekçe gelme sırasına göre durumları inceliyorlar. Yani sonuç olumsuz olsa dahi muhtemelen dilekçeniz incelenmiştir yazısı çıkacak. Bekleyen arkadaşlara bilgi olsun.
  13. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    27 ocak ne basvurusunun sonucu anlamadim ki 3 subat falan yaziodu sanirim sinav parasi icin
  14. özdal güngör İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Isg katipten böyle olumsuz bir bilgi alan arkas varmi acaba?
  15. Cemil Çamyurdu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dilekçeniz incelenmiştir yazısı çıkıyor artık..
    durumumda düzeltilmiş..darısı başınıza
  16. özdal güngör İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bugün yaptigim arastirmalar sonucu emekli sandigindan aldigim 8 ayfiili ategmenlik + 2 ay yipranma payinin 2 ayini saymamislar.Artik acilirsa mayisa kaldi...
  17. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    23 ocakta basvurdum ama halen bi gelisme yok :)
  18. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Şimdi sınava nasıl başvuracaz bir belge çıkartmaya gerek yok sanıyorum para yatırmak yeterli olsa gerek.
  19. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    bu sabaha kadar girebileceğiniz sınav grubu : sınav hakkı kullanıldı tekrar bi sınava girmeniz imkansız şeklinde bir mesaj varken şu an itibarıyla size özel mesaj bulunmamaktadır yazıyor sanırım başvuramayacağız
  20. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Kafadan danıştaya dava açtık arkadaşlar 3 aralık ve 14 ocak tarihli duyuruların yürütmesinin duyurulması için.