1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yükseltme sınavı

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve cemil gül tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. cemil gül İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar;yükseltme sınavı ( 23 subat 2014 ) yılında yapılacak;Bu yükseltme sınavları 2014 yılında devam edecek mi ? Mayıs 2014 yükseltme sınavı olacak mı?
 2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37748
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Bunun cevabını bilen olduğunu zannetmiyorum. Eğitim aldığım kuruma sorduğumda, hocamız yeni sınavlar açılmasının önceki sınavlardaki başarı durumuna bağlı olduğunu söyledi. Yani yeterince A ve B sınıfı sertifika verebilirlerse, ilave yükseltme sınavları yapmalarına gerek olmayacaktır.
 3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  25 Mayıs 2014 Tarihinde yapılacak sınavda da yükseltme yapabilirsiniz
 4. gilgin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Şubat sınavının sadece yükseltme sınavı olacağı ile ilgili hiçbir yerde bilgi yoktu, kendini şubat sınavına hazırlayan C sınavına girecek kişilere resmen sol gösterip sağ çaktılar, yetersiz açıklama yaparak insanları mağdur etmeye devam ediyorlar, yazık...