1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yükseltme sınavını kazananların belgelendirme işlemleri

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Onur Dinçer tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba, C sınıfı iken 21 Aralıkta A sınıfını kazanan arkadaşların belgelendirme işlemlerini bu konudan takip edebiliriz. Bugün 413 tl yatıran oldu mu?
  2. Turgut Pınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21507
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben bugün yatırdım arkadaşlar
  3. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Turgut bey, kimlik numaranızı söyleyince direk 413 tl çıktı mı? bu arada A sınıfı kazandınız di mi?
  4. Efe Mercan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45806
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    turgut bey bankanın içinden mi bankamtiktenmi yoksa eft mi yaptınız bir de ne kadar yatırdınız?
  5. Turgut Pınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21507
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bankanın icinden tc kimlik nosu soyleyip yatırdım
    413 tl olarak
    ziraat bankası
  6. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Turgut bey,21 Aralıkta A ve B olanlar para yatırabiliyor mu ?
  7. Turgut Pınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21507
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben bugun kendimin B sertifika bedelini eşiminde C sertifika ücretini yatırdım.
  8. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Turgut bey,hayırlı olsun.
  9. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhabalar sertifika ücretlerini istediğimiz zaman yatırabiliyormuyuz ben 21 aralık sınavı ile B oldum ancak sertifika ücretimi 1ay sonra yatırmak istiyorum kabul ediyorlar mı yoksa sadece belirli dönemlerde mi yatırabiliyoruz
  10. hatiposgb İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne zaman aktif olacak bilen yokmu
  11. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ay bitmeden aktif olur diye düşünüyorum...
  12. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    sınıf değişince sertifika numarası değişecek mi? aynı mı kalacak? bilen var mı?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Ocak 2014 ---
    sizin özel durumunuz karışamam ama bence bi şekilde parayı erkenden yatırıp aradan çıkartın sonradan başka prosedürlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz?
  13. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    -) Belge ücretini yatırarak söz konusu sınava girebilecek adaylar 22 Ocak 2014 gününden 27 Ocak 2014 günü mesai bitimine kadar İSG-KATİP http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden sınava girebilecekleri belge grubunu sorgulayabileceklerdir.