1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yükseltme sınavını kazananlar

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Okan Şahin tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yükseltme sınavını kazanan arkadaşlar istedikleri zaman belge ücretini (413tl) ziraat bankası giselerinden kurumsal tahsilat, sertifika ucreti olarak yatırabilirler.
    Bunun için ayrıca bir duyuru yapılmayacak.
    TC no dan yeni belge sınıfları orada görünüyor zaten,yatırdıktan 3-5 gün sonrada isg katipte tanımlanıyor.
    Artık belge gönderilmeyecek , dijital belge olacak, istenildiği zaman print edilecek.
    Hayırlı olsun
  2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    O kadar para alıyorlar birde belge göndermiyorlar.
  3. A. Evren ERTOSUN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92188
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Artık belge verilmeyecek derken, bu duyumu nerden aldınız?
    Ne hayallerim vardı oysa ki :) duvardaki diğer sertifikaların yanına asacaktım C sınıfını ve yükseltme belgemi. Çok üzüldüm şimdi...
  4. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :DBende çeyizime koyacaktım çok yazık oldu
  5. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    O kadar para veriyoruz bari bir kravat iğnesi falan göndersinler yazıktır yahu
  6. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ücreti yatırdık diyelim ekstradan bir belge göndermemiz gerekmiyor mu? Bazı forumlarda diploma fotokopisi, dilekçe gibi evrakların C sınıfı sınavına girerken eğitim aldığımız kurumlara teslim edilmesi gerektiğini yazmışlar. İyice kafam karıştı. Ayrıca duyuru yapılmaması da anlamsız. Nereden bileceğiz ne yapacağımızı?
  7. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    O C için geçerli sadece...
  8. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Teşekkürler. Ben de öyle biliyorum da bir Facebook grubunda bu şekilde anlatılmış. Mantıksız gelmesine rağmen kafam karıştı.
  9. MEHMET KOYUNBABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93305
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akça Holding, Menderes Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Denizli
    Pazartesi 413 tl yatırmama rağmen daha belgemde sınıf değişikliği olmadı. acaba isgkatip üzerinden yapmış olduğum sözleşmeyi fesh etmem mi gerekiyor.. isgkatip te sınıf değişikliği yapılmış olan biri var mı?
  10. selim kavurmacı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91802
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Parayı pazartesi günü (17 mart) yatırmama rağmen hala isg katip'te "C" gözüküyorum
  11. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben görüştüğümde 1 hafta içinde yeni sınıfınız isg katipte tanımlanır demişlerdi
  12. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    İsg katipte görünmesi biraz zaman alabilir, bazen toplu olarak düzeltme yapıyorlar, sözleşme feshi filan yapmayın. Bununla ilgisi yok, ara ara girip bakın, sanırım 1 hafta 10 gün içinde hallolmuş olacaktır. Yeni belgeniz hayırlı olsun.
  13. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bir yerde de arkadaş Alo170'ten kendilerine; "15 günde 1 sertifikasyon işlemleri yapılıyor" dendiğini yazmış. Artık hangi aralığa denk gelirseniz. Çeşitli açıklamalar mevcut. Beklemekten başka yapılabilecek hiç bir şey yok.
  14. MEHMET KOYUNBABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93305
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NURDAN Hn. çok teşekkürler verdiğiniz bilgilerden ötürü..
  15. tore1071 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    90820
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    13 martta yatırdım halen bişey yok
  16. MEHMET KOYUNBABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93305
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Halen sistemde değişiklik yok. sınıf yükselenlerin bilgisi ne zaman güncelleneceğini bilen var mı?
  17. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben de ücreti 11 Mart da yatırmıştım benim de hala sistemimde değişiklik yok beklemek gerekiyor sanırım
  18. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    isg katıpde duyuru var.22/03/2014 tarihi ile güncellemeler yapılmış arkadaşlar. kontrol ediniz.
  19. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    O duyuru 24 Mayıs tarihinde sınava gireceklere yönelik, prim gün sayısıyla ilgili bir duyuru. 23 Şubat'ta sınavı kazananların durumuna ilişkin bir duyuru henüz yayınlanmadı.
  20. MEHMET KOYUNBABA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93305
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    şimdiye kadar güncelleme yapılması gerekiyordu. bunun ile ilgili bir prosedür var da biz mi bilmiyoruz. genel müdürlüğe tebliğ edilmesi gerekli bişey mi var diye merak ediyorum.