1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yükseltme sınavına hazırlık eğitimi(baş iş müfettişi(e.) tarafından)

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    21 Aralık 2013 tarihinde yükseltme sınavına katılacak meslektaşlara duyurulur.
    Emekli Baş İş Müfettişi Şerif Gözlemen tarafından;

Kocaeli de 7-8-9 .12.2013 tarihinde Asya Otel de
    ve
    Ankara da 14-15-16.12.2013 tarihinde yapılacaktır.

Eğitime katılmak isteyenler için;

Eğitim + Konaklama(sabah öğlen ve akşam yemeği dahil) 1000 tl
    Eğitim(konaklamasız) +öğlen yemeği 800 tl

Sınava hazırlık dökümanı verilecektir.

Ayrıntılı bilgi için ;
    http://www.isgakademi.com/haberdetay.php?id=36#.UoyjodK0SSk
  2. Serdar Demirci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tuba hanım şerif bey istanbulda eğitim yapacakmı B ve A sınıfları hazırlanma için?
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    B ve A Sınıfına yükselme eğitimini Kocaeli ve Ankara da eğitim açacak.İstanbul dan gelecek meslektaşlar var.Eğitim olacak yerde konaklayacaklar.
    Bende Kocaeli de katılacağm bu eğitime