1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yükseltme sınavında basarılı olanlar belgelerini nasıl alacak?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve HAKKI KORÇUM tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. HAKKI KORÇUM İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Herkese Merhaba

  23 Şubat sınavında basarılı olarak B sınıfına yükselme hakkı kazandım. Belgemi alabilmem için ne yapmam lazım? Yarın gidip belge ücretini yatırabilir miyim? yatırabilirsem nereye yatıracagım, ne kadar yatıracagım? ve Belge numaram ne zaman isg katip de sisteme gecer? ayrıca Belgemi alabilmem için bakanlık belgemi nereye gönderecek? Bir adres istemiyor mu bizden?
  bakanlığın bu konu ile bir açıklaması oldu mu acaba benim gözden kaçırdığım?

  Şimdiden tesekkurler..
 2. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92080
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  1. Yarın belge ücretini yatırabilirsiniz.
  2. Ziraat Bankası'na 413 TL yatırılacak. (T.C. Kimlik Numaranızı verdiğinizde bankadan görebiliyorlar.)
  3. Birkaç gün içinde Bakanlığın İSG-KATİP (http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx) sistemine girerek belgenizin yenilendiğini kontrol edebilirsiniz.
  4. Belgenizi alabilmek için ise gittiğiniz kurs sizinle irtibata geçer ve sizden dilekçe vs. ister ve Bakanlığa gönderir. Kısacası belge işlerini kurs merkeziniz takip eder. Belgeniz geldiğinde de kurs merkezinden gidip alırsınız.
  5. Zaten çalışmak için de belgenin aslına değil, İSG-KATİP'te belirtilen belge numarasına ihtiyacınız var.