1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yıllık degerlendirme gürültü ,toz ölçümü gerektirmeyen vs. işyerinde uygun olur mu ?

Konusu 'Formlar' forumundadır ve serpil varlı tarafından 8 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. serpil varlı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  dosyadaki yıllık değerlendirme raporu asıl işverenin uzmanın oldugu ,gürültü ,toz ölçümü gerektirmeyen vs. işyerinde uygun olur mu ? fikir verirseniz çok sevinirim . ayrıca kurul olan yerlerde kurul üyelerine imza yeri açmak istiyorum .

  Ekli Dosyalar:

 2. Onur Umur Emektar Üye

  • Emektar Üye
  Sertifika Numarası:
  48078
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEİAŞ
  Yapılan diğer çalışmalar varsa onları da detaylandırmak uygun olur.. Mesela "şu şu konularda iş izin sistemlerinde bullunan şu şu eksiklikler giderildi" gibi..

  bahsettiğiniz yerde işveren ile uzman aynı kişi mi? Aynı kişi ise "iş güvenliği uzmanı ve işveren vekili" tek imza haline getirilrse uygun olabilir