1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yıllık planı uygulayamama

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Tugba Doğan tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69070
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar merhaba
    bana yardımcı olabili misiniz.şimdi ben işe başladığımda benden önceki uzman bir yıllık plan hazırlamıştı.yalnız hazırladığı planda verilen aylarda kontroller eğitimler filan yapılamamış.sonra ben başladıktan sonra bir plan hazırladım.ona uymaya çalıştım ama bu sefer hekimin yapması gerekenler ve eğitim ayları filan saktı.şimdi hekimde değişti.soru şu ben yıllık plandaki aksaklıkları onaylı deftere yazıp değişiklik yapmıyayım mı yoksa yeni bir yıllık plan bir daha mı hazırlıyayım.ya da nası biryol izleyeyim
  2. Nil Gün İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28762
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende de aynı durum oldu emin olun o planlar sizin için yapılan bir uygulama.. Sonuçta adı üstünde plan.. Amacınız eksik bir uygulama olmaması. Örneğin yangın tatbikatı ya da kompresör kontrolleri siz bunun gibi şeyleri o yıl içinde yaptığınız sürece sorun olmaz diye düşünüyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Ağustos 2014 ---
    Sadece siz planı değiştirmeyin yıl sonunda yıllık değerlendirme planı oluşturun yeterlidir.
  3. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    çok elzem bi durumu yaptıramadıysanız bunu muhakkak deftere işleyin yıllık planı değiştirebilirsiniz her daim ve yaptıramadığınız eksi koyarsınız şu zamana ertelendi şeklinde not düşersiniz.