1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Yalova'da plastik fabrikası yanıyor

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Halid Taş tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Halid Taş İSG Üyesi

  • Asayiş Birimi
  • E-Bülten Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Yalova'da plastik fabrikası yanıyor

  YALOVA’da Topcular Feribot İskelesi’nin karşısında kurulu plastik fabrikasında, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın bölgesine çok sayıda itfaiye aracı ile ambulans gönderildi.

  Bugün saat 13.00 sıralarında, Yalova yakınlarındaki Kılıçköy Mevkii’ndeki Beno Plastik Ambalaj ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti adlı fabrikanın depo bölümünden alevler yükselmeye başladı.
  YALOVA'da gıda, tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde gereksinim duyulan, “taşıma ve depolamaya" plastik ürünlerin imal edildiği yakınlarındaki Beno Plastik Ambalaj ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti'nin Kılıçköy mevkiindeki fabrikanın deposunda bugün yangın çıktı. Topcular iskelesinin hemen karşısındaki bu fabrikanın deposunda başlayan yangının söndürülmesi için çok sayıda itfaiye aracı ile ambulans bölgeye gönderildi.

  Haberin Kaynağı

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   45,8 KB
   Görüntüleme:
   11.577
 2. Murat Turan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  işletme yanıyor neden tedbir yok yangın sipringleri varmı araştırın yok. söndürme ekibi varmı araştırın yok .tüplerinin bile çoğu boştur araştırsınlar. depolama üretim kontamine atıklar nasıl saklanıyor .atık yönetimine baksınlar şirketin diyecem ama varmı ki meclis hala İSG yasasını ertelesin hala kulak ardı etsin bu memlekette kim kimin umrunda merak ediyorum tek teselli can kaybı olmasın kaybolan sadece havadaki oksijen olsun
 3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  çevresel risk değerlendirmesi için çevre mevzuatı listesi,çevre kontrol ve çevre ölçüm listesi,çevre uyum tabelaları listesi,çevre talimat listesi gibi bilgileri nereden bulabiliriz