1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yanık oluşan sıcaklıklar ve maruziyet süreleri

Konusu 'Kaynak ve Sıcak İşlerde Emniyet' forumundadır ve Sevecen Günel tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bir makine için max. kabul edilebilir koruma kapaklığı sıcaklığını belirlemeye çalışıyoruz. çok derin bir araştırma yapmam gerekti, çünkü isg kaynaklarında bulamadım. sadece sıcak su için vardı. ama sonunda 2 tıp doktorunun bir çalışmasında ulaştım.
    belki size de lazım olabilir bir yerde,
    çalışma ingilizce, yine de eke koyuyorum. sayfa 704ten başlıyor. anlaşılabilir bir tablo.

türkçe özet bir tablo da aşağıda. ama F. cinsinden
    güle güle kullanın :)

Ekli Dosyalar: