1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yangın eğitimi saati,konuları ve ücreti

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Serkan Aydemir tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Yangın eğitimi aldırdığınız zaman kaç saat eğitim sürüyor?Ücret olarak ne kadar ödüyorsunuz?
  2. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim çalışma yaptığım firma da 4saat vermişlerdi. Ücretler kişi sayılarına göre değişiyor hatta 10kişi olursa gelip firmada veriyolar 80-100 lira gibi hatırlıyorum ama emin de değilim.
  3. Hasan Can Özdenli İtfaiye Er

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Düzce İtfaiye Müdürlüğü'nde İtfaiye Eri
    Serkan kumandan sohbet ettiğim tüpçü "geçen gün iki fabrikayı topladım 700 kişiye 45 dakikada sertifika verdim" dedi. ama fiyat sormadım.
  4. Sayın Murat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14348
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eğitim ve tatbikat 4 saat civarında sürüyor ve yangın söndürme tüplerini aldığımız firma ücretsiz olarak yardımcı oluyor herhangi bir ücret almıyorlar...