1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yangın eğitimini ve tahliye,tatbikatını kimler verebilir?

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Ali Savul tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Ali Savul İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba.
  Yangın Eğitimini kimler verebilir.Yasal mevzuat olarak baz alabileceğimiz husus nedir
  Iyi çalışmalar
 2. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Yangın eğitimini siz verebilirsiniz acil durum başlığı altında, ancak sertifi istiyorsanız itfaiyeden almanız doğru olacaktır. hoş sizden bende çokda faklı anlatmazlar ancak yasal dayanak böyle.

  ayrıca bazı kar amacı güden ticari kuruluşların üniversite ile işbirliği içinde yasal dayanağı olmayan yangın eğitimci eğitimi tarzı kurslarda fasa fisodur gözümde hiç bir geçerliliği yoktur.

  saygılar.
 3. Odatesi İSGforum Üyesi

  Burada esas olan eğitimin farkındalık yaratması ve amacına hizmet etmesidir. Sorunuza gelince kanaatimce itfaiyeden alınan eğitim yeterlidir. Hatta sizin konu hakkında gerekli eğitimleri almanız durumun da siz bile verebilirsiniz. http://www.recepguner.com/wp/index.php/yangin-egitimi/