1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yangın eğitimlerinde olması gereken konu başlıkları

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Serkan Aydemir tarafından 10 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Yapabilirsiniz tabiki.... onlar sadece tüp nasıl kullanılır onu öğretiyorlar o kadar sizde bildikten sonra neden yapamayasınız....ama tatbikat farklı eğitim farklı şeyler... eğitim + tatbikat faydalı olacaktır...acil durum ekiplerini oluşturun..onlara ne yapmaları gerektiğini anlatın(eğitim verin)... bir senaryo yazın...toplanma yerini belirleyin... bir arkadaşla anlaşın içerden çıkmasın eksik kişi tespit edilsin ve kurtarma ekibi gidip kurtarsın ve tatbikat ne kadar zamanda tamamlandı bunu bi yere not edin....
  2. BARIŞ AKTAÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Savaş Yangın Sön.
    Merhaba yangın eğitimi ve yangınla ilgili genel olarak eliminde döküman,vıdeo teknik bilgi bulunmaktadır foruma yeni katıldım ihtiyacı olan arkadaşlar bana bilgi verebilir.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bilgi-Belge ve tecrübe -birikimlerinizi yangın kategorisi altında paylaşmanızı bekliyorum..
  4. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar,

Tahliye tatbikatı yapmak için itfaiye personeli ya da benzer bir uzman ile birlikte uygulama yapmamız mı gerekiyor? Yoksa tahliye tatbikatını firma kendi içinde yapabilir mi? bir de tatbikatlar mağazalarda olacak ve personel sayısı max 6. Bu durumda ekipleri nasıl kuracağız?
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1-Acil durum Dökümantasyonunu hazırla
    2-Acil durum talimatlarını hazırla
    3-Acil durum prosüdürünü hazırla
    4-Acil durum ekiplerini kur
    5-Acil durum planlarını hazırla(şematik)
    6-Acil durum toplanma alanlarını belirle
    7-Acil Telefon listeni çıkart
    8-Acil durum tatbikatlarını yap

yakında acil durum yönetmeliğine göre deyatlı dökümantasyon hazırlıcam paylaşırım...