1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yangın eğitmenliği ve yangın ekiplerinin eğitimi

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3413
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

bu belgeyı alırsak vereceğimiz yangın eğitimini müfettişler kabul edecek mi? bilginiz var mı?
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    gerek yok gerek yok gerek yok. Yönetmelik var. Uzman ve Hekim eğitimi verebilir.:eek::eek::eek::eek::eek:
  3. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3413
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    uzman ve hekim verdiği takdir de müfettişler kabul etmiyor, itfaiyeden uygulamalı eğitim alın diyorlar...
  4. Buğra Uzunkaya İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    72633
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yangın eğitmenliği eğitimi veren kuruluşlardan Ankara veya İstanbulda olanlardan hangisini tavsiye edersiniz. Bu konuda araştırma yapıyorum. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Gökhan Kelebek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    105041
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    seğmenler ankara ulus da eski ptt arkasında