1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yangın güvenlik raporu işyeri kurulurken mi yoksa her işletmeye mi hazırlanır?

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve kadir serkan tarafından 19 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. kadir serkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhabalar

  Yangın güvenlik raporu ile ilgili sorularım olacaktı. Bu konuda bilgili olanlar veya yakın zamanda bu raporu almış olanlar bana yardımcı olabilir misiniz?

  Araştırdığıma göre bu raporları artık itfaiyeler değil ilçe belediyeleri veriyormuş.
  Bu raporun içeriği nedir?
  Peki bu raporu işyeri kurulurken mi almalıyız? Yoksa çalışan her işletmeye almakla yükümlü müyüz?
 2. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  İşyeri için çalışma ruhsatı alınırken istenilen evraklardan biride itfaiye raporudur.Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğe göre inceleme yapılıp oluru alındıktan sonra çalışma ruhsatı verilir.