1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yangın tüpleri aylık kontrol formu-mügen

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Mügen Işık tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Mügen Işık Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Acil durum techizatları diye aylık bir kontrol formu ile ekte gönderdiğim formdaki tüm ayrıntılar kontrol edilir.Bu işlemi yaparken yanımızda ilgili bölümün yangın söndürme ekip amiri veya ustabaşı yada formeni bulunarak kontrol maddeleri doğrulsunda tüm acil durum techizatlarının gözle kontrolü bu şekilde yapılır.Arıza olup olmadığınıda üzerindeki göstergesinden ve yine üzerinde bulunan dolum tarihi etiketlerinden anlayabiliriz.

  Erkan Bey arızalı olduğunu nasıl anlayabiliriz konusunu biraz daha açabilirseniz hem bende tüm meslektalarım faydalanacaktır.Şimdiden Teşekkürler.

  Ekli Dosyalar:

 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  beklediğimde çok aktif aksiyon içerikli bir uygulama formu..oldu benim revize ederim olur benim banane..:)
 3. Mügen Işık Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Gözle kontrolde böyle olur hani bol aksiyonlu :)