1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yangin, yanginin etkileri ve yangin yeri incelemesi

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Serkan Aydemir tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  YANGIN, YANGININ ETKİLERİ VE YANGIN YERİ İNCELEMESİ
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Eylül 2013 ---

  Ekli Dosyalar:

  • makale.doc
   Dosya Boyutu:
   899,5 KB
   Görüntüleme:
   19
 2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  Orda da yanlışlık var. Bütün yangınlar bir zincirleme reaksiyondur zaten. Oda 3 genin içinde. Ayrıca belirtmeye gerek yok. Yangın kendi ısısını bir zincirleme reaksiyonla devam ettirme olayıdır.

  Çok zorlayacaksak nükleer füzyonda bir yangındır. Otamda oksijen olmasını da ihtiyaç yoktur. Örnek güneş. Oksijensiz bir zincirleme nükleer reaksiyon (yangındır) vs vs.
 3. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge

  Diğer konu başlığına yazmanız gerekiyordu :) ben dediğim gibi uzatmayacağım.Söyleyecek sözümün olmamasından değil sadece ortak bir noktada buluşamayacağımız içindir.İnsanlar bizim gereksiz tartışmamız için değil forumdaki konulardan yararlanmak için burdalar