1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yapı denetim firmalarında risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve buketdemir tarafından 23 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. buketdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  iyi günler.yapı denetim firmalarında risk analizi yaparken nelere dikkat etmemiz lazım? inşaat tecrubesi olan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. buketdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  tabi ki gideceğim.ama özellikle gitmeden önce araştırma yapıp tavsiyelerinizi almak istedim
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  denetimde foto çek kafana takılanları burda paylaş ben denetim firması ne yapar ne eder bilmem mesela..yaptıkları işi çözmen lazım faaliyet alanlarını öncelikle belirlemen lazım..
 5. buketdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bende o yüzden dedim :) yapı denetimi kapsamında çalışan birisi çok daha iyi bilir tehlikeleri.ama foto çekip paylaşırım sizinle de.mesela kkd olmadan denetime çıkmama,trafik,tekn,k eleman nezaretinde şantiyede denetim yapma geliyor bnm aklıma...