1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yapı denetimlerdeki denticiler isg eğitimi almalı

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Manisa
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  isghizmet
  İşveren, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde; yapılacak işlerde karşılaşılacak sağlık ve güvenlik riskleri ile ilgili yeterli bilgi ve talimatları içeren eğitimin alındığına dair belge olmaksızın, başka işyerlerinden çalışmak üzere gelen çalışanları işe başlatamaz.

  Yeni eğitim yönetmeliğindeki can alıcı noktalardan biri bu .
  Yapı denetimlerdeki dentciler bu eğitimi almadı. müteahhit yapı denetim kontrolu olmaksızın inşaatına devam edemez. denetim için bu personeli inşaata alamaz. sonuç ne olacak.:)
 2. Alper Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  C Sınıfı İŞ GÜVENLİK Uzmanı olan İnş. Müh. Tam zamanlı olarak çalışması halinde Aylık Ortalama Ücreti ne kadardır.