1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yardım ve düşünceleriniz

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Cem Çetin tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Cem Çetin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Önceklikle hepinize merhabalar.Ben bir osgb ye iş başvurusuna gitmiştim ve bana şöyle bi teklif sunuldu.O osgb adını kullanıp kendim iş yerleri bulup çalışmamı söylediler.Osgb iş yeri hekimini ve sigortamı karşılayacak ama bu işte yeni ve tecrübesiz oldugum için nerden başlayaccagımı bilemiyorum.Ben nerlere gidip iş kovalamam lazım.Artık yere gazeteye ilan bile vermeyi düşünüyorum.Yardım ederseniz sevinirim.
  2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Pazarlamanın da maliyeti ve dolaysıyla değeri vardır. Kapılarına 100 tane uzman gelse, hepsine de aynı teklifi yapabilirler. Sonuçta iş dışarıda. Git işi kap gel. Uzman işleri toplayıp geldikten sonra OSGB pazarlamayı yapan uzmanla ne kadar süre çalışmak zorunda? 1-2 ay sonra uzmana teklif edilen bu tarz işe son verilirse, müşteri kime kalacak?

Bizim şirketin avukatı sık sık "Yazılı anlaşmalar yapmayın ve olabilecekleri öngörüp bunları kurallara oturtmayın ki, biz avukatlar bol bol iş yapalım" derdi.